Útban a dobogó csúcsa felé?

Újabb magyar bajnoki fordulója zajlott le az ifjúsági motorcsónak-kategóriának. Az Ercsiben július 6-7-én megrendezett verseny egyben O-250 ccm-es Európa-bajnokság is volt, sajnos abban a kategóriában magyar dobogós hely nélkül.
Viszont a két JT 250-es ifjú bajai tehetség, Vő Viktor és öccse, Kornél számára újabb sikert hozott az elmúlt hétvége, hisz életük első versenyéhez képest már most, a második megmérettetésen egy hellyel előbbre tudtak lépni: Viktor a 2., Kornél a 4. helyen végzett. A versenyt a dunaújvárosi színekben versenyző Tábori Áron nyerte, a 3. hely klubtársáé, Kisari Gáboré volt.
Az újabb bizonyítási lehetőség számukra július utolsó hétvégéjén lesz, szintén Ercsiben, ahová a bajai szurkolókat is szeretettel várják a magyar motorcsónakosok!